До усіх небайдужих

Ми відкриті до співпраці і запрошуємо усіх небайдужих до спільних пошуків та творення нових ідей щодо покращення ситуації в Україні. Кожен відвідувач сайту бачиться її творцем і може брати активну участь у відкритому обговоренні опублікованих матеріалів, пропонувати нові теми, ділитися власними дослідженнями й спостереженнями, розпрацьовувати концептуальні рішення – власною думкою збагачувати інтелектуальний потенціал мережі.

Звертаємось до кожного з Нас – авторів-аналітиків, концептуалістів, експертів, котрі сьогодні актуалізують та вирішують проблеми розвитку людини в окремих сферах життєдіяльності суспільства – в освіті, правосудді, економіці, мистецтві тощо чи розпрацьовують загальні стратегічні перспективи країни, щоб об’єднати наші творчі зусилля навколо спільної мети – гідного життя в гідній країні! Ваша особлива оригінальна думка, яка розкриває можливі шляхи прогресу України, є необхідною складовою системних позитивних змін в суспільстві.

Резонансні взаємини можуть вибудовуватись як в комунікативному Інтернет-просторі сайту, так і в конкретному фізичному вимірі, формуючи реальну мережу конструктивного спілкування та взаємодій, консолідовану дієву інтелектуальну українську спільноту. Спільно ми можемо ініціювати, розгортати та втілювати важливі соціальні, наукові, бізнесові та інші проекти, спрямовані на перетворення українського суспільства. На сьогодні окремі задуми впроваджуються на базі проектної діяльності Всеукраїнської громадської організації «Ліга культури».