Етичний вимір мережі

Стандарти етики – єдині стандарти діяльності мережі, вони фундаментують і визначають всю систему комунікацій її учасників, будь-яку спільну проектну роботу. Переконані, що тільки етичні цінності і принципи допоможуть усім нам створити на сайті позитивну творчу атмосферу, вести людяне спілкування, вибудувати довірливі, відповідальні, а отже, більш продуктивні взаємини.

Підтримуємо відповідно актуальні виважені матеріали, які задають культуру доброзичливого діалогу, об’єднують і гармонізують суспільство навколо визначеної проблематики, спрямовують на реальні суспільнокорисні справи. Публікації повинні «працювати» на консолідацію продуктивних сил країни і в кінцевому результаті – на досягнення соціально-економічних, політичних та інших позитивних перетворень. Важливий аспект кожного матеріалу – від свідомих позицій до відповідальних пропозицій! Як ніколи затребувані в часі професійні експертні висновки з конструктивного аналізу проблем і впровадження ефективних рішень реального прогресу українського суспільства!

Виключаємо в мережевій діяльності такі явища, як підміна фактів, маніпулювання громадською думкою, смакування антиподами моралі та культивування розбещених інстинктів. Репліки та матеріали, що містять наклепи та образи особистостей, посягання на права і свободи людини, заклики та пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпусти, розпалювання расової, національної та релігійної ворожнечі, порушення територіальної цілісності України та інші зловживання відповідно до Закону «Про інформацію» на мережі недопустимі!